La oss holde kontakten

Hvis du har en henvendelse, kan du ta kontakt med den aktuelle avdelingen.


    Selskapets informasjon

    Nærmere kontakt

    Kontaktinformasjon til Expom S.A. sine avdelinger

    Styreleder/Administrerende direktør:
    Rafał Domżalski

    tel +48 56 472 42 51
    expom@expom.pl

    Kontorassisten:

    Marta Tchorzewska

    tel +48 56 472 42 51
    expom@expom.pl

    Representant for integrerte styringssystemer:

    Marta Tchorzewska
    tel +48 502 085 598
    marta.tchorzewska@expom.pl

    Administrasjonsdirektør:

    Adrianna Kuhn
    tel +48 56 472 42 55
    adrianna.kuhn@expom.pl

    Avdeling for handel:

    Piotr Cichewicz

    tel +48 56 472 42 33
    piotr.cichewicz@expom.pl

    Nøkkelkundesjef:

    Wiesław Edling

    tel +48 56 472 42 43
    wieslaw.edling@expom.pl

    Nøkkelkundesjef:

    Mateusz Cielecki

    tel +48 56 472 42 34
    mateusz.cielecki@expom.pl

    Nøkkelkontosjef:

    Daniel Konarzewski

    tel +48 56 472 42 35
    daniel.konarzewski@expom.pl

    Marta Tchorzewska:

    tel +48 502 085 598 / +48 56 474 22 43
    media@expom.pl

    Administrerende direktør, Teknisk direktør:

    Rafał Domżalski

    tel +48 56 474 22 43/44
    rafal.domzalski@expom.pl

    Produksjonssjef:
    Jarosław Gurzyński

    tel +48 56 472 42 42
    jaroslaw.gurzynski@expom.pl

    Stedfortreder for produksjonssjef for samarbeid

    Tilsynsingeniør for produksjon:

    tel +48 504 418 131
    dominik.ewertowski@expom.pl

    Nestleder produksjonsleder for samarbeid:

    Dawid Sontowski

    tel +48 570 526 303
    dawid.sontowski@expom.pl

     

    Teknolog-konstruktør, Prosjektleder, Representant for beregning av lønnsomhet og evaluering av handelstilbud:Piotr Szczechla

    tel +48 56 472 42 67
    piotr.szczechla@expom.pl

    Sjef for avdeling for teknologi:

    Sebastian Jutrzenka-Trzebiatowski

    tel +48 56 472 42 41
    sebastian.jutrzenka@expom.pl

    Teknolog-konstruktør, Prosjektleder

    Radosław Taranowski

    tel +48 56 472 42 68
    radoslaw.taranowski@expom.pl

    Teknolog-konstruktør, CNC-programmerer, Prosjektleder:

    Marcin Dembowski

    tel +48 56 472 42 46
    marcin.dembowskii@expom.pl

    Teknolog-konstruktør, CNC-programmerer, Prosjektleder

    Arkadiusz Siemiątkowski

    tel +48 56 472 42 61
    arkadiusz.siemiatkowski@expom.pl

    Teknolog-konstruktør:

    Przemysław Łapiński

    tel +48 56 472 42 45
    przemyslaw.lapinski@expom.pl

    Sveiseingeniør, Teknolog:

    Andrzej Grzywacz

    tel +48 56 472 42 84
    andrzej.grzywacz@expom.pl

    Teknolog, CNC-programmerer:

    Paweł Wolak

    tel +48 56 472 42 48
    pawel.wolak@expom.pl

    Teknolog-konstruktør, programmerer:

    Paweł Brzozowski

    tel +48 56 472 42 59
    pawel.brzozowski@expom.pl

    Sjef for avdeling for kvalitetskontroll:

    Arkadiusz Leśniewski

    tel +48 790 358 814
    arkadiusz.lesniewski@expom.pl

    Senior sveiseingeniør:

    Grzegorz Pawlak

    tel +48 56 472 42 58
    grzegorz.pawlak@expom.pl

    Laboratoriesjef:
    Przemysław Wierzbowski

    tel +48 790 378 827
    przemyslaw.wierzbowski@expom.pl

    Finansdirektør:
    Karol Laskowski

    tel +48 56 472 42 38
    karol.laskowski@expom.pl

    Regnskapsansvarlig:

    Dżesika  Żurawska
    tel +48 56 472 42 44
    dzesika.zurawska@expom.pl

    HR og lønn:

    Anna Leszczyńska

    tel +48 56 472 42 47
    anna.leszczynska@expom.pl

    Juridisk rådgiver:

    Piotr Jeżewski

    tel +48 501 668 887
    kancelaria@jezewski-kancelaria.pl

    Prosjektleder, IT-ansvarlig:
    Tomasz Kozłowski

    tel +48 506 271 227 / +48 56 472 42 60
    tomasz.kozlowski@expom.pl

    Direktør for anskaffelse og lager:
    Marek Połomski

    tel +48 56 472 42 50
    marek.polomski@expom.pl

    Sjef for innkjøp og logistikk:

    Dawid Kasprowicz

    tel +48 56 472 42 37
    dawid.kasprowicz@expom.pl

    Filansvarlig:

    Marek Krzemieniewski

    tel +48 56 472 42 49
    marek.krzemieniewski@expom.pl

    Innkjøpsanalytiker:

    Joanna Droma

    tel +48 56 472 42 52

    asia.droma@expom.pl

    Teknisk konsulent::
    Adrian Danielewski

    tel +48 515 056 646
    oze@expom.pl

    Salgsansvarlig:

    Marta Suszyńska

    tel +48 509 500 454
    oze@expom.pl