„Na chwilę obecną firma Expom S.A. z Kurzętnika nie odczuwa skutków pandemii koronawirusa czy też kryzysu gospodarczego.
— Z uwagi na międzynarodową renomę oraz wysoki poziom dywersyfikacji portfela klientów, mamy zabezpieczenie zleceń w długim okresie czasu. Zachowana jest także płynność pracy. Spółka konsekwentnie realizuje produkcję, zatrudniamy też nowe osoby w Grupie Expom — mówi Rafał Domżalski, prezes Expom S.A.
Już kilka tygodni temu firma wdrożyła restrykcyjne środki ostrożności stosując się do zaleceń sanepidu.
Pracownicy zostali zaopatrzeni w środki ochrony osobistej. Mają mierzoną temperaturę przed przystąpieniem do pracy, pracują na zmiany z zachowaniem wymaganych odległości między osobami. Jeśli stanowisko pracy pozwala na pracę zdalną, pracownicy wykonują swoje obowiązki z domu. Ograniczono wizyty osobiste interesantów w budynkach administracyjnych. Wszelkie powierzchnie i pomieszczenia są na bieżąco dezynfekowane kilka razy dziennie.
— Nasza firma bardzo wysoko ocenia świadomą postawę załogi, która w tym trudnym czasie w pełni respektuje obostrzenia i środki szczególnej ostrożności, które wprowadził zarząd — dodaje prezes Domżalski.”

Zapraszamy do lektury całego artykułu autorstwa Pani Aliny Laskowskiej

http://nowemiasto.wm.pl/642171,Wirus-uderza-w-gospodarke-ja…