W 2019 roku, podczas uroczystego spotkania Wigilijnego cała Grupa Expom zebrała się aby nie tylko zjeść wspólnie posiłek ale też podziękować i wyróżnić pracowników Spółki. Wszyscy obecni zostali zaproszeni na nowo wybudowaną halę H5, gdzie odbyła się część artystyczna i zostały wręczone nagrody. Spotkanie wigilijne, rozpoczęły jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, które nadały wyjątkowego uroku naszej uroczystości. Ta wigilia miała szczególny charakter. Jednym z powodów było właśnie to, że odbyła się na hali H5, gdzie świątecznego akcentu dodała nam piękna i pełna świateł, ponad 8 metrowa choinka. Prezes Rafał Domżalski wraz z zaproszonymi gośćmi, Panem Wojciechem Dereszewskim- Wójtem Gminy Kurzętnik, Andrzejem Ochlakiem- Starostą Powiatu oraz Panią Katarzyną Trzaskalską- Dyrektor ZSZ w Kurzętniku oraz z zasłużonymi pracownikami przecięli wstęgę symbolizującą oficjalne otwarcie hali.
Nie obyło się również bez szampana, przy którym wzniesiono toast. Tego dnia oprócz świątecznej i wzniosłej atmosfery, towarzyszył wszystkim również uśmiech i wzruszenie. Podczas spotkania wigilijnego mieliśmy okazję w szczególny sposób podziękować i docenić trójkę naszych pracowników, którzy po wieloletniej pracy w Spółce udadzą się w tym roku na zasłużoną emeryturę.

Całość zwieńczyło przemówienie Prezesa Rafała Domżalskiego oraz wręczenie upominków i pamiątkowych dyplomów w podziękowaniu za przepracowane lata w naszej firmie. Na sam koniec Panowie zostali również uhonorowani statuetką od Pana Starosty-Andrzeja Ochlaka.