W weekend odbyły się szumnie zapowiadane Dni Grupy Expom. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla pracowników firmy, ich rodzin oraz byłych emerytowanych już pracowników i kooperantów.

Dla Grupy Expom to najważniejsze wydarzenie, które świętujemy od ponad 10 lat. Obchody rozpoczęły się od zwiedzania firm wchodzących w skład Grupy Expom – Expom S.A., Expom Eco-Energy i Konter.

O oprawę muzyczną zadbały takie gwiazdy jak Zenek Martyniuk, New Smile z Malborka oraz zespół LOKA.

Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych członków rodziny Expom S.A., były dmuchańce, wata cukrowa i popcorn oraz zabawy z animatorem. Dla starszych – pokaz laserów oraz zawody sportowe.

Nie obyło się również bez podziękowań dla zasłużonych pracowników i kooperantów za długoletnią współpracę na rzecz rozwoju. Każdy otrzymał upominek.

Expom Day to największe wydarzenie kulturalne powiatu nowomiejskiego tego roku. Nie zabrakło najważniejszych i dostojnych gości – parlamentarzystów, pana posła Zbigniewa Ziejewskiego, pana posła Roberta Gontarza, panią senator Bogusławę Orzechowską, Marszałka Województwa Warmińsko- Mazurskiego pana Gustawa Marka Brzezina oraz Komisarza Gminy Kurzętnik pana Piotra Piątka.

Wszystkim dziękujemy za tak liczne przybycie i zabawę do białego rana!