W dniach 20-21.10.2023 EXPOM uczestniczył w VI Sympozjum szkoleniowym Inspektorów Frosio, a nasza delegacja zaszczyciła to prestiżowe wydarzenie swoją obecnością. Jesteśmy dumni, że jako specjaliści w branży konstrukcji stalowych mogliśmy wspólnie z naszym cenionym klientem poprowadzić wykład poruszający kwestie skorelowania przygotowania powierzchni z jakością otrzymanych powłok natryskowych.

Nasza prezentacja wywołała duże zainteresowanie wśród słuchaczy, prowokując owocne dyskusje na temat klasyfikacji dostawców usług antykorozyjnych. Podkreśliliśmy także wagę prekwalifikacji procesu i personelu przed przystąpieniem do prac antykorozyjnych. To nie tylko wykład – to inicjatywa, która zaowocowała naszym zaproszeniem do kontynuacji badań w tym obszarze.

Cieszymy się z zaufania, jakim nas obdarzono, oraz możliwości kontynuacji współpracy badawczej. Nasza firma kieruje się najwyższymi standardami i dbałością o jakość, co pozwala nam być liderem w branży konstrukcji stalowych.

Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie uczestników Sympozjum oraz naszego partnera. Razem kreujemy nowe standardy i inspirujemy do innowacji w branży. Obserwujcie naszą stronę, aby być na bieżąco z naszymi badaniami, projektami i innowacjami.

Razem zmieniamy oblicze przemysłu! 💪🌐

#Frosio #KonstrukcjeStalowe #Innowacje #BadaniaNaukowe #EXPOM

Wykład na szkoleniu Frosio 2023