W ciągu ostatnich 40 lat TargiBALTEXPO stały się punktem odniesienia dla najważniejszych firm w branży morskiej. Tegoroczna edycja, której organizatorzy już nie mogą się doczekać, zapowiada się jako niezwykle ekscytujące wydarzenie. Wśród wystawców pojawi się również Grupa Expom, firma znana nie tylko jako potentat w dziedzinie konstrukcji stalowych, czy odnawialnych źródeł energii, ale także jako jeden z największych pracodawców w powiecie nowomiejskim.

Targi BALTEXPO, które odbędą się w dniach 10-12 października w prestiżowym AMBEREXPO w Gdańsku, będą okazją do nawiązania strategicznych kontaktów biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń z ekspertami branży oraz zainspirowania się najnowszymi trendami i technologiami.

Grupa Expom z dumą ogłasza swój udział jako jeden z kluczowych wystawców na BALTEXPO 2023. To firma, która nie tylko działa na rzecz rozwoju zaawansowanych technologii w dziedzinie konstrukcji stalowych i odnawialnych źródeł energii, ale również skupia się na społecznych aspektach swojej działalności. Jako największy pracodawca w regionie, Grupa Expom nieustannie angażuje się w projekty społeczne, przyczyniając się do rozwoju lokalnej społeczności.

Rafał Domżalski, Prezes Zarządu Grupy Expom, wyraził swoje oczekiwania wobec największych Targów Morskich Europy Środkowo-Wschodniej, mówiąc: „Jesteśmy podekscytowani naszym udziałem w BALTEXPO 2023. To nie tylko szansa na promocję naszych osiągnięć, ale także możliwość współpracy z innymi liderami branży, aby razem kształtować przyszłość morskiego sektora. Nasza firma to miejsce, w którym doświadczenie wyniesione z ponad 70 lat historii łączy się z nowoczesnym podejściem, ale również to wyraźny sygnał dynamicznego rozwoju całej Grupy Expom.”

Grupa Expom, jako pracodawca odpowiedzialny społecznie, prezentuje się jako miejsce, w którym warto rozwijać swoją karierę. Takie zawody jak m.in. spawacz, technolog, czy przedstawiciele handlowi w branży Odnawialnych Źródeł Energii zawsze cieszą się ogromną popularnością.

Grupa Expom łączy tradycję z nowoczesnością, tworząc przyszłość branży morskiej i energetycznej, co jeszcze bardziej wzmacnia pozycję na rynkach międzynarodowych.