Miniony weekend (16.10-18.10.2020) upłynął pod znakiem walk. Klube sportowy, którego jesteśmy sponsorem tytularnym tj. Zamek Expom Kurzętnik wraz z klubem Muks Olimpia NML zorganizował Mistrzostwa Polski w Kickboxingu. Wszystkie sobotnie walki odbyły się na Hali Widowiskowo- Sportowej w Nowym Mieście Lubawskim w formule pointfighting na dwóch matach senior oraz junior i masters. Po zakończeniu walk w tej formule formule przewidziano rywalizację light contact senior oraz junior i masters.

Firma Expom S.A. stara się wspierać ciekawe, lokalne inicjatywy, dlatego z przyjemnością zaangażowaliśmy się w organizację tegorocznych mistrzostw. Podczas tegorocznych zawodów mieliśmy też zaszczyt ufundować puchar dla najlepszego zawodnika Warmii i Mazur, który trafił do zawodnika Zamku Expom Kurzętnik Krystiana Rzepki. Krystian również został Mistrzem Polski seniorów w kategorii wagowej – 79 kg, czego serdecznie gratulujemy. Jesteśmy dumni, że nasz klub tak prężnie się rozwija, a jego zawodnicy odnoszą zawsze duże sukcesy.

Ze względu na ograniczenia w organizacji imprez związane z Covid-19, Mistrzostwa odbyły się bez udziału publiczności. Całe wydarzenie można było oglądać na żywo w TV Warmia – Sport na kanale You Tube i Facebooku oraz na stronach klubowych MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie i Zamku Expom Kurzętnik.