Nabór uczniów na rok szkolny 2019/2020 zakończyliśmy z wynikiem 47 uczniów, którzy już rozpoczęli naukę w Expom, w zawodach: ślusarz, operator obrabiarek skrawających i lakiernik samochodowy.

Podczas kampanii naszą firmę odwiedziło 20 wycieczek szkolnych, ale również i nasi pracownicy wyjeżdżali do szkół, aby spotykać się z uczniami, nauczycielami i rodzicami. Zestaw inwestycji jakie Expom poczynił w modernizację hali H2, laboratorium, salę wykładową czy oddaną przed rozpoczęciem roku szkolnego, profesjonalnie wyglądającą szatnię , przyczyniły się do atrakcyjności naszej spółki, jako wiodącego pracodawcy w naszym regionie.

Spółka dołączyła do programu wspomagania uczniów w wyborze zawodu Laboratorium. Mój Profil, przez którą to platformę, w krótkim czasie, zgłosiło się do nas 8 szkół, które również przyjechały z wizytą.

Expom daje ogromne szanse rozwoju już młodemu pracownikowi zaczynającemu swoją ścieżkę zawodową, oferując mu bogaty pakiet uczniowski oraz pracowniczy.

Otwartość Expom na wizyty szkół oraz w szkołach na dniach doradztwa zawodowego, profesjonalne podejście całego zespołu projektowego, powołanego do rekrutacji uczniów, dało piękny wynik końcowy oraz zachętę do dalszego rozwoju i pracy w tym temacie.

OD WRZEŚNIA RUSZAMY Z NOWĄ KAMPANIĄ