firmy z branży stalowej i OZE tworzą Grupę Expom

Do Grupy Expom dołączyła kolejna firma członkowska – Werex, specjalizująca się w produkcji konstrukcji spawanych. Poszerzenie Grupy niesie ze sobą potężne możliwości i synergiczne efekty.

W 2019 r., z inicjatywy Expom SA, stworzono Grupę Expom, w skład której weszły: Expom SA, Konter, Expom Eco-Energy. Od grudnia 2023 Grupa Expom została poszerzona o kolejny podmiot, firmę Werex.

Expom SA, istniejąca od 1952 roku, to jeden z czołowych producentów konstrukcji stalowych. Firma, świadczy usługi dla klientów międzynarodowych, ma na swoim koncie imponujące projekty, które zyskały uznanie na rynku. Werex, specjalizuje się w produkcji konstrukcji spawanych ze stali czarnej i kwasoodpornej. Firma Konter, to doświadczony wykonawca konstrukcji stalowych i montażu u klienta. Expom Eco-Energy, wnosi do grupy ekspertyzę w dziedzinie zielonej energii i ekologicznych koncepcji. Działając jako dostawca różnorodnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, firma doskonale wpisuje się we współczesne trendy związane z ekologią i zrównoważonym rozwojem.

Postanowiliśmy zaprosić do współpracy przedsiębiorstwa, których doświadczenie i kompetencje wzajemnie się uzupełniają. Jestem przekonany, że połączenie naszych sił wpłynie pozytywnie na jakość i innowacyjność oferowanych przez nas rozwiązań. Grupa Expom ma teraz solidne fundamenty do dalszego rozwoju, zwiększając swoją obecność na rynku oraz zdolność do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów.” – podkreśla Rafał Domżalski, prezes Expom SA.

Dzięki temu strategicznemu partnerstwu, Grupa Expom zyskuje nowe obszary działalności i możliwość oferowania kompleksowych rozwiązań dla klientów. Zintegrowane portfolio usług obejmuje teraz nie tylko konstrukcje stalowe, ale także nowoczesne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Warto podkreślić, że podmioty tworzące Grupę Expom łączy podobna misja i wartości. Każda z firm stawia sobie za cel pracę zgodną z międzynarodowymi standardami jakości, obsługę zamówień klientów na najwyższym poziomie, bezpieczeństwo zatrudnionych pracowników, rozwój i innowacyjność.

Firmy wchodzące w skład Grupy Expom zatrudniają wysoko wykwalifikowany personel techniczny, inżynierów i specjalistów. Jednym z priorytetów Grupy jest praktyczna nauka zawodu młodych osób, które w przyszłości będą zasilać jej kadrę pracowniczą. Jesteśmy dumni, z tego, że nasza Grupa jest liderem edukacji młodzieży w regionie” – mówi Rafał Domżalski, prezes Expom SA.

Grupa Expom jest symbolem jakości, wdrażania nowatorskich rozwiązań projektowych i zrównoważonego rozwoju w branży.